von 7:00 – bis Dämmerung (17:00 – 18:00)
Montag ist Ruhetag!

MIKULÁS Rapture damil.hu kupa
Versenyek

Téli erősen lehűlő időt kaptunk a nyakunkba a 2022-es MIKULÁS Rapture damil.hu kupán. Gyakorlatilag délután végig esett 1-2 C fokban kellemetlen szélben. Telt házas nevezéssel mentünk, ezen az erősen frontos napon.

Részletek
TRABUCCO-RAPTURE egyéni versenytavi pergető kupa 2022
Információk

Nagyon komoly izgalmakat hozott a 2022 Évzáró TRABUCCO-RAPTURE egyéni versenytavi pergető kupa. Gyakorlatilag a profi harcsahorgász csapat, PEIDL JANI & LADÁNYI SANYI az utolsó órában fordította/forgatta fel az addigi állást ! Hát igen, a fényváltás az szinte mindig jó, most extra jó volt.

Részletek
2022 Zsennyei versenytavi Trabucco-Damil.hu feederbotos elő döntői és a döntő 2022
Versenyek

2022 Zsennyei versenytavi Trabucco-Damil.hu feederbotos elő döntői és a döntője is mi mást mint nagy csatákat hozott.

Részletek
TRABUCCO_DAMIL.HU Extra Ládás úszós Döntő 2022
Versenyek

Nem túl nagy létszámú, de remek elődöntők és szoros döntő volt a TRABUCCO-damil.hu úszós ládás kupán. Szlovákiából, Csehországból és kis országunk távoli részéből(Vác) is megtisztelték a döntőt.

Részletek

Erdei Maros 24 órás páros feeder 2022
Versenyek

2022 őszi páros telt házas EA azaz Erdei Attila - Maros - Tubertini- Walterland kupája szoros eredménnyel zárult.

Részletek
BALATONI HORGASZEGYESÜLETEK SZÖVETSEGE HAGYOMANYOS CSAPAT FEEDER VERSENYE 2022 Zsennye
Versenyek

Immáron sokadszorra gyűltünk össze és mérkőztünk meg egymással, barátsággal és tisztességgel 2022-ben is hagyományosan Zsennyén a verseny és napijegyes tavakon (nem volt másként hely, muszály volt) sokan, nagyon sokan. A társaság horgászatilag nem kifejezetten profi, de nem ez a lényeg, jó a hangulat, van hal, jók a csapatok és összetartanak. Van egy jó szövetségünk, ami mindent megtesz ebben a nem könnyű helyzetben az egyesületeinkért. Az egyesületek jó része 2 csapatot is indít, de többen is vannak, akik 3-at. Nagy a versengés, de egymás segítésével és a profi szabályok puhításával bonyolódik a viadal.

Részletek
SZAKMÁK, DOLGOZÓK, BARÁTOK feeder csapat találkozója 2022
Versenyek

Kerek nap volt 25 q mérlegelt hallal. Remek erőkből és horgászokból álló Baráti-Dolgozói 6-6 -fős csapatokkal.

Részletek
Négy napos harcsafogó verseny 2022
Versenyek

Egy 4 napos harcsafogó verseny 1 napján Zsennyén több db 3-6 kg os bajuszos társaságában kishal csalival egy 187 cm es 39,8 kg-os harcsa a hajnali órákban akadt horogra a tapasztalt Fehérvárcsurgói HOKI MIKI Team Jani & Zsombor BLACK CAT 4-es fonott zsinóros 3.00 méteres WFT botjára amin egy PENN 8500 orsó tette a dolgát hibátlanul.
Reggel 7 órakor pedig nadály csalira ugyan ilyen szerelékre egy 34,5 kg-os kéredzkedett fel. A srácok tapasztalt harcsa horgászok, több 80 kg körüli példányt is sikerült már fogniuk, nem idegen nekik a nagybajuszos megfogása.
Folyt köv.,
meglátjuk...

Képek a galériában.
Speciál Mix 2022 Zsennye
Versenyek

Nagyon jó verseny volt, fordulatos, sok nagy hal, rengeteg 2-4 kg-os, megdőlt a rakósbottal fogott eddigi abszolút rekord: SÁGI BÉCI barátom kicsapott sok nagy 10+ -os mellett egy 16680-ast (hát ugye ahol van…), de remek küzdelem volt. Páran ismét megjavították a rakóssal fogott abszolútjukat, BORUS TOMI, VAJAS ANDRIS stb.

Részletek
2022 es céges SCHAEFFLER horgászverseny a versenytavon
Versenyek

GÖNDÖCS ATTIS VISZKIS 3X3 ÓRÁS DÖGLESZTŐ RAKÓS 2022
Versenyek

Hát,,,mély levegő. Úgy látszik a Göndöcs Attis által rendezett rakós versenyek szélsőségesek ezért vagy azért.

Részletek
TIMÁR MIX FEEDER 2022
Versenyek

Remek mezőnnyel, sok fogással 24q felett és nagy meleggel telt a TIMÁR MIX Zsennye feeder találkozója 2 x 3 órában ami Zsennye bajnoki pontszerző is volt egyben.

A fő támogatónak a TIMÁR MIX-nek köszönhetően extra díjazásban volt része a 11 díjazottnak az erős mezőnyben. Az első négy remek TIMÁR feeder botokat, különböző tárgynyereményeket és mindenféle Timár Mix hal finomságot nyertek amiket a következő horgászatukkor fel tudnak használni a minél jobb eredmények elérése érdekében. Az 5 helytől-11 ig szintén táskákat, csalikat, etetőanyagokat, merítőnyeleket, előketartókat nyertek elért helyezés függvényében a jól szerepelt versenyzőink.

Folytatás a Trabucco II. ládás elődöntőn hamarosan…

Képek a galériában
TIMÁR MIX ÚSZÓS VERSENY 2022
Versenyek

Sajnos sokan nem tudtak eljönni erre a remek összecsapásra, pedig nemzetközi érmek/eredmények egész sora sorakozott fel a különböző korosztályokból.

Jó hangulatban, nagyon komoly támogatás (köszönet a Timár Gáboréknak ezért IS) mellett és rengeteg hal megfogásával zajlott a 2022 es TIMÁR MIX úszós kupa ami egyben Zsennye Bajnoki pontszerző is volt...

Soha rosszabbat mindenkinek!

Képek a galériban

BPW-LUK-MÁV-MENTŐK 2022
Versenyek

A hagyományos 4 fogatos keménymag a 4 cég dolgozói 15-15 fős társaság, akik évente rendszeresen tiszteletüket teszik különböző versenyeken, most egymással mérkőztek meg ismét, hagyományosan az évi 2 fordulós csapat baráti versenyen. A tavalyi bajnokot a Mozdonyvezetőket szerette volna mindenki elsősorban legyőzni(érthető).

Részletek
12. Lódoki és Barátai Horgászverseny
Versenyek

2022. június 02-án került sor a 12. Lódoki és Barátai Horgászversenyre Zsennyén a Fish -Farm Horgászegyesület taván, Szőllős László horgásztársunk emlékére.

részletek
ALUFLOKK kupa 2022
Versenyek

Nagy népszerűségnek örvendő ALUFLOKK kupának adott otthont a zsennyei versenytó. A tulajdonos ötletének megfelelően 4 kategóriában (CSAJOK, IFIK, 55+ TAPASZTALTAK ÉS PROFI) mérhette össze a tudását a megjelent 80 fő.

részletek
Közel 22 kilós ponty került a szákba
Információk
ERDEI ATTILA-MAROS MIX-TUBERTINI-WALTERLAND kupa
Versenyek
A hagyományoknak megfelelően telt házas létszámmal került megrendezésre a 2022 Tavasz i ERDEI ATTILA indulásával és nevével fémjelzett MAROS MIX-TUBERTINI-WALTERLAND 2 napos feeder páros kupa.