Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
TRABUCCO ládás Rakó Döntő 2023
Versenyek

Nem lehet mással kezdeni, mint hogy a TRABUCCO-DAMIL.hu ládás feeder & rakó challenge DÖNTŐ hétvégét SZIGETI SZABI vitte teljes tarolással. Feederben I. Rakóban II. helyezést ért el, de itt hibátlan -mindkét fordulóban szektor 1 el.
Így 1-1 db Trabucco GNT versenyládát vihetett haza, majd felváltva ül rá. Több mint megsüvegelendő a teljesítménye!

A mezőny a mai rakós döntőn is nagyon erős volt, időjárás erős frontos-eső egész nap, megállt a felmelegedés. Ez meg is látszott a fogásokon, bár 148 kg halat így is mérlegeltek a srácok.

Az összetett eredmények fordulatosan alakultak, melyek az elődöntő és döntő összesítéséből alakult ki. Szintén hibátlan horgászattal a döntőben és ezzel az összetettben is a dobogó legmagasabb fokára állhatott, remek teljesítménnyel magabiztosan vette az akadályt BAKI GYURI, aki szintén egy TRABUCCO GNT ládát nyert (nagyon megérdemelten...)

A 3ik helyre stabil pecával MATURICZ MÁTÉ fiatalos lendülettel küzdötte fel magát szintén teljesen megérdemelten, hisz elődöntőben és döntőben is jól teljesített.

A 4ikre, épp csak lecsúszva a dobogóról PÁNCZÉR TOMI futott be, ő is értékes vásárlási utalványt kapott mint Máté. Messziről érkező KERESZTES JOCI lett az 5ik, egy peches, idő után kivett és ez miatt nem érvényes 2,5 kg ponty miatt nem került picit feljebb. Ilyen a szerencsi, ami most nem neki kedvezett. Jól horgászott tőle megszokott módon.
LEGÁTH PETI balszerencséjére az elődöntője nem sikerült nagyon jól, a döntőn 3ik lett ami összetettben a 6ik helyre volt elég. A 7ik helyen is tudtunk díjazni egy öreg motorost, TAKÁCS TOMIT, aki most sem remegő kézzel terelgette szákba a pontyokat, kárászokat. Gratula "öreg" barátom. Köszönettel a támogatásért a TRABUCCO magyarországi képviseletének.

Minden döntősnek nagy gratula, jó készülődést!